UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dużo młodych z rezerw ale wolę aby oni grali i serce zostawiali dla Wielkiej Dumy Miasta niż goście co mają wyj*** WSZYSCY NA TORUŃ !!!


Anuluj