UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dużo młodych z rezerw ale wolę aby oni grali i serce zostawiali dla Wielkiej Dumy Miasta niż goście co mają wyj*** WSZYSCY NA TORUŃ !!!
dużo młodych z rezerw ale wolę aby oni grali i serce zostawiali dla Wielkiej Dumy Miasta niż goście co mają wyj*** WSZYSCY NA TORUŃ !!!