UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szanowny prałacie, prezesie ZKS jako jeden z wielu kibiców proszę Cię oddaj stołek prezesurę innej osobie. Jakiej?? O tym niech zadecyduje walne zgromadzenie. Prośbę swą motywuje tym, że ludzie po Tobie jadą, może warto oddać władzę i zobaczyć jak to będzie. A może warto zrobić rozłąkę i powrót do korzeni Olimpia 2004, jeśli uważasz, że ZKS Olimpia Elbląg bez Ciebie umrze to pamiętaj - rozłąka ze zmarłymi jest tylko chwilowa - będziesz mógł wrócić. Z wyrazami szacunku
Pijak z prostej