A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Juz wam pisalismy kondony ze zwalniac to mozecie Pelca
Ale jaka i kto to oszustwo zatwierdzil? Widac miasto i ci tam od sportu w urzedzie ,ktorzy maja pilnowac ,aby sport w Elblagu sie rozwijal ,pobieraja za to pobory ,ale nikt tak naprawde nie kontroluje klubu ( mam na mysli kontrole finansowe ,na co i jak klub dyspinuje finansami pozyskanymi z UM) i czy ta smieszna ordynacja wyborcza, gdzie prezes sam siebie wybiera nie razi urzednikow miejskiego ratusza?
pijaku z prostej zawsze możesz zgłosić swoja kandydaturę
Kocham kiboli Jagiellonii Bialystok.Garbusiarz cyklista
Mam dziwne przeczucie , że w tym sezonie spokojnie się utrzymamy. Najgorsze jest jednak to , że mamy tylko dwóch nominalnych napastników , w razie kontuzji/nadmiaru kartek jest lipa z przodu..
Jakby ktoś nie doczytał na stronie kibicowskiej e-olimpia, to przed meczem w niedzielę o godzinie 17.40 spotykamy się na pl. Jagiellończyka, aby przemaszerować pod stadion, pokazując wszem i wobec, że Olimpia Elbląg to najlepszy kibicowsko i historycznie Klub w naszym mieście. Zapraszamy do wspólnego przemarszu!!!
Ale po meczu Stalówka-Resovia jadą na Fidzia na 90 minut .pl kibice Stalowej.A Olimpię poza Skra,Polkowicami i Lechem ll zaliczają do spadkowiczów.Oby się obsrajpięty nie zdziwiło z czarnego konia.
.. .az milo popatrzec sami wychowankowie z Elblaga i dotacje tez z miasta-Brawo!!!