UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W SBeckim Elblągu lewactwo woli czarne marsze palenie świeczek że niby reżym u nas w kraju (hahaha) i może tęczowy marsz będzie w Elblągu tutejsze postkomunistyczne i ateistyczne lewactwo będzie zachwycone

Gość 36