UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i u nas tak samo powinno być- beryl, grot lub glauberyt w szafie, a u tych, co mają Dobre oko-Bor, TOR, albo Dragunov. No i tak w przyszłości zapewne będzie.


Anuluj