UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i u nas tak samo powinno być- beryl, grot lub glauberyt w szafie, a u tych, co mają Dobre oko-Bor, TOR, albo Dragunov. No i tak w przyszłości zapewne będzie.
No i u nas tak samo powinno być- beryl, grot lub glauberyt w szafie, a u tych, co mają Dobre oko-Bor, TOR, albo Dragunov. No i tak w przyszłości zapewne będzie.