UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W SBeckim Elblągu lewactwo woli czarne marsze palenie świeczek że niby reżym u nas w kraju (hahaha) i może tęczowy marsz będzie w Elblągu tutejsze postkomunistyczne i ateistyczne lewactwo będzie zachwycone
Gość 36