UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W SBeckim Elblągu lewactwo woli czarne marsze palenie świeczek że niby reżym u nas w kraju (hahaha) i może tęczowy marsz będzie w Elblągu tutejsze postkomunistyczne i ateistyczne lewactwo będzie zachwycone

Gość 36

Anuluj