A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Izrael, mały kraj z nowoczesną armią, nikt im nie podskoczy, dlaczego ? technologia, technologia.
Co nie zmienia faktu, ze Niemcy w 1939 roku rozkminili w 2 tygodnie tą naszą wspaniałą armię, która jeszcze w lipcu maszerowała w defiladach prężąc muskuły. Rząd dał dyla i zostawił naród samym sobie. Tak to już w Polsce. To tak dla tych o potędze piszących.
Podległość służbowa terytolialsów bezpośrednio pod Ministra, nie pod Dowództwo WP jest charakterystyczna dla tego, ,tworu, ,. .. .. pomysł pisowskiego antoniego Dalej nie pisze bo szkoda nafty. .. ..
@PolakKatolik - Mówisz, masz. Dostaniesz nogę od stołu i broń się sam. Będziesz tłukł agresora drewnianym obuchem kiedy będzie gwałcił Ci żonę. Najpierw na to popatrzysz a później dostaniesz kule w łeb.
Poszukiwania również oni ogarniają tylko trzeba pamiętać aby po nich poprawić
No to w takim razie Polacy też zajęli bo żadnej bitwy o Moskwę nie bylo
Elblazanie skąd w Was tyle nienawiści?Nawet Terytorialsi Wam przeszkadzają.Czy Wy to macie w genach zeby kazdemy dokopać?Obojętnie komu,ważne żeby ubliżyć,obrazić,.A już wojsko to Wasz ukochany temat.Zawsze wylewacia na nich całe kubły pomyj.WSTYD.!!!!!!!
W jakie 2 tygodnie co za glupoty opowiadasz? Wojna trwała do 6 października a do 17 września jak pisałem na wschodzie było 400 tysięcy żolnirerzy samoloty, czołgi i kilkaset dział, które potem przejeli bolszewicy. To takie same bzdury jak te, że polskie samoloty zniszczyli w 1 dzień na lotniskach. Jak to możliwe skoro tylko do samej Rumunii ewakuowało się 119 samolotów? A przecież były takie, które odleciały też pod koniec wojny na Węgry czy do Republik Bałtyckich. To inwazja ZSRR spowodowała calkowitą porażkę Polski, gdyby nie to, Niemcy nie zajęliby Polski, bo po,
20 września zaczęło juz im brakować paliwa i amunicji stracili ok 30% czołgów i pojazdów, a duża część pozostałych wymagała remontów plus kilkaset samolotów.
@Zen - po 2 tygodniach to były tylko drgawki. Nie było już wspólnego dowództwa, planu działań. Chaos chaos i chaos. Obrona na własną rękę. Nie podniecaj tak się, bo nie ma czym.
Poza tym Polska była w tamtym okresie regionalną potęgą była 1 z 7 krajów na świecie, który produkował i sprzedawał zarówno czołgi i samoloty. A żadne nawet największe mocarstwo nie wytrzymaloby walki z 2 innymi najwiekszymi mocarstwami i 3 krajem jak było w przypadku Polski. To tak jakby USA zostały zaatakowane w wojnie konwencjonalnej przez Chiny, Rosję i np Meksyk na raz. Też nie mialyby szans.