UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblazanie skąd w Was tyle nienawiści?Nawet Terytorialsi Wam przeszkadzają.Czy Wy to macie w genach zeby kazdemy dokopać?Obojętnie komu,ważne żeby ubliżyć,obrazić,.A już wojsko to Wasz ukochany temat.Zawsze wylewacia na nich całe kubły pomyj.WSTYD.!!!!!!!
Aso