UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poza tym Polska była w tamtym okresie regionalną potęgą była 1 z 7 krajów na świecie, który produkował i sprzedawał zarówno czołgi i samoloty. A żadne nawet największe mocarstwo nie wytrzymaloby walki z 2 innymi najwiekszymi mocarstwami i 3 krajem jak było w przypadku Polski. To tak jakby USA zostały zaatakowane w wojnie konwencjonalnej przez Chiny, Rosję i np Meksyk na raz. Też nie mialyby szans.