175
21.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zbyszek 1 - Uderz w stół, a komuszki i złodzieje się odezwą.
jabezżadnegotrybu (2019.07.22)
doGGr z czego będziesz strzelał? z d...? a mzoe tobie beda w odbut sowiety strzelac? idz lepiej pomachac teczowa flaga
turban (2019.07.22)

info

1  
  1
Tak tylko oni przechodzą 16 tygodniowe szkolenie podstawowe takie samo jak żołnierze kontraktowi
(2019.07.23)
Mówisz szkolenie trwa 3 lata tylko to jest około 3 miesiące jak policzysz 24 dni rocznie po za tym szkolenia weekendowe to jedna wielka patola więcej kwitologi i bzdurnego wytapiania czasu a do tego pseudo szkolenia na kwiecie no ale trzeba im dać najnowszy sprzęt a część wojsk operacyjnych w pasoszelkach i w orzeszkach
(2019.07.23)
Terytorialsi nie są zolnierzami
(2019.07.23)
Przeczytaj jeszcze raz, pooowoooliiii "Przez 16 dni szkolili się", nawet na oficjalnej stronie WOT jest napisane ze szkolenie trwa 16 dni
dfg (2019.07.23)
Bredzisz bo od 1772 roku elbląg był niemiecki
(2019.07.23)
Yyyyy historia mówi inaczej ale widzę już PiS chyba ja zmienił jakbyś nie wiedział Kreml zajął jeszcze jeden kraj w 19 wieku ale nie napisze który żebyś poszukal
(2019.07.23)
Nie zajął tylko wkroczył do opuszczonego.
(2019.07.23)
Chciałbym zauważyć że partia aktualnie rządząca naszym krajem ma program socjalistyczny więc z lewactwem bym uważał
(2019.07.23)