UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W jakie 2 tygodnie co za glupoty opowiadasz? Wojna trwała do 6 października a do 17 września jak pisałem na wschodzie było 400 tysięcy żolnirerzy samoloty, czołgi i kilkaset dział, które potem przejeli bolszewicy. To takie same bzdury jak te, że polskie samoloty zniszczyli w 1 dzień na lotniskach. Jak to możliwe skoro tylko do samej Rumunii ewakuowało się 119 samolotów? A przecież były takie, które odleciały też pod koniec wojny na Węgry czy do Republik Bałtyckich. To inwazja ZSRR spowodowała calkowitą porażkę Polski, gdyby nie to, Niemcy nie zajęliby Polski, bo po, 20 września zaczęło juz im brakować paliwa i amunicji stracili ok 30% czołgów i pojazdów, a duża część pozostałych wymagała remontów plus kilkaset samolotów.

Zen

Anuluj