UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co nie zmienia faktu, ze Niemcy w 1939 roku rozkminili w 2 tygodnie tą naszą wspaniałą armię, która jeszcze w lipcu maszerowała w defiladach prężąc muskuły. Rząd dał dyla i zostawił naród samym sobie. Tak to już w Polsce. To tak dla tych o potędze piszących.