UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elblazanie skąd w Was tyle nienawiści?Nawet Terytorialsi Wam przeszkadzają.Czy Wy to macie w genach zeby kazdemy dokopać?Obojętnie komu,ważne żeby ubliżyć,obrazić,.A już wojsko to Wasz ukochany temat.Zawsze wylewacia na nich całe kubły pomyj.WSTYD.!!!!!!!

Aso