66
17.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Gośka - pociagiem jechał rowniez twoj rozum :))) wybaczam
spuzniłsie:) (2019.07.17)
Z innej beczki Warbus padł autobusy nie wyjadą
......... (2019.07.17)

info

3  
  0
Kogo nazywasz wiesniakiem? Człowieku ogarnij emocje a nie z d**y komentarze. Gowniarz lepiej by pasowało do Twojego komentarza ciemniaku spod gwiazdy
Ty (2019.07.17)
prawo jazdy w chrupkach znalazł
(2019.07.17)

info

0  
  0
Volkswagen kto normalny tym jezdzi
ursus (2019.07.17)
A w samochodzie muzyczka ile decybeli, że nie słyszeli pociągu?
(2019.07.17)

info

3  
  0
I tu się pozwolę nie zgodzić. Mam prawo jazdy od dwudziestu pięciu lat. W międzyczasie zrobiłem kat. C+E. Aktualnie robię kat. D. i przed każdym nawet strzeżonym przejazdem kolejowym instruktor kładzie nacisk na to żeby się rozejrzeć przed przejazdem więc nie jest to jedynie wymysł egzaminatorów. Po prostu w naszym pięknym kraju zasada jest prosta: zdałem, dostałem prawko więc jestem nieśmiertelny. Także drodzy Państwo nie ma sensu patrzeć na boki W PI... E I NA GAZ!!! Później się będziemy martwić co dalej.
Marcinow (2019.07.17)
piszecie o wysokich krzakach, no czyli że jak są, to można jechać bez zatrzymywania?
(2019.07.17)
@ursus - Volksdeutsche
(2019.07.17)
A co ci to da, że się rozejrzysz jak zarośla zasłaniają widok i nic nie widzisz? Ile już było w Polsce takich wypadków, bo nic nie było widać? Dopiero jak ktoś zginie to stawiają światła i szlabany, a tak to zawsze się mądrzą, że przejazd jest bezpieczny nawet jak nic nie widać. Już tak było na tym przejeździe 2 w Pasłęku na drodze 527 z Krosna, też byly zderzenia z pociągami i też nic nie robili, dopiero jak zginęła tam kobieta to postawili szlabany i światła.
(2019.07.17)