A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Gośka - pociagiem jechał rowniez twoj rozum :))) wybaczam
Z innej beczki Warbus padł autobusy nie wyjadą
Kogo nazywasz wiesniakiem? Człowieku ogarnij emocje a nie z d**y komentarze. Gowniarz lepiej by pasowało do Twojego komentarza ciemniaku spod gwiazdy
prawo jazdy w chrupkach znalazł
Volkswagen kto normalny tym jezdzi
A w samochodzie muzyczka ile decybeli, że nie słyszeli pociągu?
I tu się pozwolę nie zgodzić. Mam prawo jazdy od dwudziestu pięciu lat. W międzyczasie zrobiłem kat. C+E. Aktualnie robię kat. D. i przed każdym nawet strzeżonym przejazdem kolejowym instruktor kładzie nacisk na to żeby się rozejrzeć przed przejazdem więc nie jest to jedynie wymysł egzaminatorów. Po prostu w naszym pięknym kraju zasada jest prosta: zdałem, dostałem prawko więc jestem nieśmiertelny. Także drodzy Państwo nie ma sensu patrzeć na boki W PI... E I NA GAZ!!! Później się będziemy martwić co dalej.
piszecie o wysokich krzakach, no czyli że jak są, to można jechać bez zatrzymywania?
@ursus - Volksdeutsche
A co ci to da, że się rozejrzysz jak zarośla zasłaniają widok i nic nie widzisz? Ile już było w Polsce takich wypadków, bo nic nie było widać? Dopiero jak ktoś zginie to stawiają światła i szlabany, a tak to zawsze się mądrzą, że przejazd jest bezpieczny nawet jak nic nie widać. Już tak było na tym przejeździe 2 w Pasłęku na drodze 527 z Krosna, też byly zderzenia z pociągami i też nic nie robili, dopiero jak zginęła tam kobieta to postawili szlabany i światła.