UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co ci to da, że się rozejrzysz jak zarośla zasłaniają widok i nic nie widzisz? Ile już było w Polsce takich wypadków, bo nic nie było widać? Dopiero jak ktoś zginie to stawiają światła i szlabany, a tak to zawsze się mądrzą, że przejazd jest bezpieczny nawet jak nic nie widać. Już tak było na tym przejeździe 2 w Pasłęku na drodze 527 z Krosna, też byly zderzenia z pociągami i też nic nie robili, dopiero jak zginęła tam kobieta to postawili szlabany i światła.