UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I tu się pozwolę nie zgodzić. Mam prawo jazdy od dwudziestu pięciu lat. W międzyczasie zrobiłem kat. C+E. Aktualnie robię kat. D. i przed każdym nawet strzeżonym przejazdem kolejowym instruktor kładzie nacisk na to żeby się rozejrzeć przed przejazdem więc nie jest to jedynie wymysł egzaminatorów. Po prostu w naszym pięknym kraju zasada jest prosta: zdałem, dostałem prawko więc jestem nieśmiertelny. Także drodzy Państwo nie ma sensu patrzeć na boki W PI... E I NA GAZ!!! Później się będziemy martwić co dalej.

Marcinow

Anuluj