UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kogo nazywasz wiesniakiem? Człowieku ogarnij emocje a nie z d**y komentarze. Gowniarz lepiej by pasowało do Twojego komentarza ciemniaku spod gwiazdy
Ty
Kogo nazywasz wiesniakiem? Człowieku ogarnij emocje a nie z d**y komentarze. Gowniarz lepiej by pasowało do Twojego komentarza ciemniaku spod gwiazdy
Ty