UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy w końcu strzelnica w Elblągu dla zwykłych obywateli, którzy chcą sobie dla przyjemności postrzelac?? Trzeba jeździć do jakiegoś Lublewa czy gdzieś za pasłęk. Hańba dla miasta.
StefanK
A kiedy w końcu strzelnica w Elblągu dla zwykłych obywateli, którzy chcą sobie dla przyjemności postrzelac?? Trzeba jeździć do jakiegoś Lublewa czy gdzieś za pasłęk. Hańba dla miasta.
StefanK