UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy w końcu strzelnica w Elblągu dla zwykłych obywateli, którzy chcą sobie dla przyjemności postrzelac?? Trzeba jeździć do jakiegoś Lublewa czy gdzieś za pasłęk. Hańba dla miasta.

StefanK

Anuluj