UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wyszkolenie wojska, to przynajmniej pół roku ciągłego szkolenia, to jest bardzo kosztowne ale niezbędne, zamiast wydawać bezsensownie kasę trzeba się skupić na systemowym szkoleniu.


Anuluj