UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wyszkolenie wojska, to przynajmniej pół roku ciągłego szkolenia, to jest bardzo kosztowne ale niezbędne, zamiast wydawać bezsensownie kasę trzeba się skupić na systemowym szkoleniu.
wyszkolenie wojska, to przynajmniej pół roku ciągłego szkolenia, to jest bardzo kosztowne ale niezbędne, zamiast wydawać bezsensownie kasę trzeba się skupić na systemowym szkoleniu.