UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakich czasów się doczekaliśmy, żeby publikować artykuł o komicznym 14 dniowym szkoleniu, jak szedłem do wojska w 2007r na 9 miesięcy( choć uważam to również za zbyt krótki okres) to nikt o tym nie gadał na lewo i prawo. Zastanawiam się czy nie otworzyć szkoły robienia przysiadów, może będzie z tego niezła kasa?
prawda