UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakich czasów się doczekaliśmy, żeby publikować artykuł o komicznym 14 dniowym szkoleniu, jak szedłem do wojska w 2007r na 9 miesięcy( choć uważam to również za zbyt krótki okres) to nikt o tym nie gadał na lewo i prawo. Zastanawiam się czy nie otworzyć szkoły robienia przysiadów, może będzie z tego niezła kasa?
prawda