A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo, może coś jeszcze będzie z tego :) choć z drugiej strony jedna wygrana (w sparingu) mistrzostwa ligi nie daje.
Gratuluję i oby tak w lidze.
Ale łeb z cb hahaha... I redaktor i ty uzywasz określeń które są używane przez piłkarzy y więc opanuj emocje
pelcuniu gdzie moje pieniądze?
Japonczyk to ten sam co zajmuje sie obsluga( WC) na A 8,a p. Pelc nie placi za takie uslugi.
Pamietam tego Japończyka w eurosporcie mówił że za rok grania dostał 2 czekolady. Jedna wiózł do Jokohamy dla mamy. Mirek mistrz wałków za pieniądze z miasta. Conkordia to potęga jeśli chodzi o rozliczeniu się z zawodnikami.
Zaraz, zaraz, ile to czasu Arteniuk sądził się z Olimpią o swoje pieniądze, ile wygrał, ile czasu Olimpia mu spłacała, może ktoś przypomni stare dobre czasy. Czekam na pierwsze trafne odpowiedzi, zwycięzca dostaje w bonusie bezpłatne wejście do Biedronki.
Zaraz OLimpia bedzie miala zbiorowke naleznosci za gre co nie ktorych zawodnikow za ostatni okres-tak mowia na miescie?
Zbiorowy pozew?
Was bezdomnych nikt w płaceniu nie przebije. Chyba że Wonka Wonka król czekolady. Na mieście mówili że tego słonia co macie za płotem zniszczyli kibice OE a on z głodu zdech bo czekolady nie chciał już żreć.
Pies. .. .do Budy!!!!!