32
13.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo, może coś jeszcze będzie z tego :) choć z drugiej strony jedna wygrana (w sparingu) mistrzostwa ligi nie daje. Gratuluję i oby tak w lidze.
Pijak z prostej (2019.07.14)

info

5  
  1
Ale łeb z cb hahaha... I redaktor i ty uzywasz określeń które są używane przez piłkarzy y więc opanuj emocje
Wojtek rowski (2019.07.14)
pelcuniu gdzie moje pieniądze?
Japończyk (2019.07.14)

info

6  
  2
Japonczyk to ten sam co zajmuje sie obsluga( WC) na A 8,a p. Pelc nie placi za takie uslugi.
(2019.07.14)

info

2  
  2
Pamietam tego Japończyka w eurosporcie mówił że za rok grania dostał 2 czekolady. Jedna wiózł do Jokohamy dla mamy. Mirek mistrz wałków za pieniądze z miasta. Conkordia to potęga jeśli chodzi o rozliczeniu się z zawodnikami.
Czekoladowy-palec-Mirka-Pelca (2019.07.14)

info

10  
  0
Zaraz, zaraz, ile to czasu Arteniuk sądził się z Olimpią o swoje pieniądze, ile wygrał, ile czasu Olimpia mu spłacała, może ktoś przypomni stare dobre czasy. Czekam na pierwsze trafne odpowiedzi, zwycięzca dostaje w bonusie bezpłatne wejście do Biedronki.
(2019.07.14)

info

4  
  7
Zaraz OLimpia bedzie miala zbiorowke naleznosci za gre co nie ktorych zawodnikow za ostatni okres-tak mowia na miescie?
(2019.07.14)

info

2  
  6
Zbiorowy pozew?
(2019.07.14)

info

3  
  3
Was bezdomnych nikt w płaceniu nie przebije. Chyba że Wonka Wonka król czekolady. Na mieście mówili że tego słonia co macie za płotem zniszczyli kibice OE a on z głodu zdech bo czekolady nie chciał już żreć.
Pies (2019.07.14)

info

9  
  2
Pies. .. .do Budy!!!!!
(2019.07.15)

info

2  
  1