32
13.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tylko kleksa nie zrób, Adamowi grubas rozpiepszył drużynę to co miaĺ chłop zrobić.
(2019.07.13)
Jak narazie to gruby 4 rok w lidze centralnej a Wy tracicie waszą gwiazdę 2 tygodnie przed ligą. I baty będą. Co do płacenia to płacicie ale w czekoladach. Jak temu biednemu Japończykowi. Ale rzęście mu wała założyli HAHAHA
KolegaHansa (2019.07.13)

info

10  
  4
Hahaha, koledzy i koleżanki !!!
Kolegakolegiikoleżanek (2019.07.13)

info

3  
  2
Prawda jest taka ze zawodnicy nabieraja z kazdym rokiem doswiadczenia i solidna ekipa nie potrzebuje gwiazd. Moze ta droga idzie trener Nicon. Oby tak bylo. Zycze powodzenia.
Gosc (2019.07.13)

info

11  
  4
Brawo panowie , wreszcie jedziecie z tymi kondonami z batorowa
Kibic OE (2019.07.13)

info

10  
  8
Masz coś palancie do Batorowa?
Batorowo (2019.07.13)

info

8  
  10
Dno zero przyszlosci
Lukas123 (2019.07.14)

info

5  
  6
Lechia Gdansk zdobyla Super Puchar Polski !!!! Szacun.
kibicA8 (2019.07.14)

info

8  
  16
lechia gdańsk ku. .. .. wa szajs !!!!!
(2019.07.14)

info

10  
  3
Panie redaktorze, w żargonie piłkarskim nie ma "pchnięcia kulą". Jak by pan mógł sprawdzić jest to dyscyplina olimpijska, która wchodzi w skład lekkiej atletyki. Są inne zabawne określenia jak: pchnąć piłkę, zgwałcić piłkę ( przy strzale), potknąć się na chlebie i jeszcze wiele innych. Jak masz pan problem z żargonem, to dzwoń pan do jakiego kolwiek zawodnika od 5 ligi w górę. Na pewno panu pomogą
Miodek żargonowy (2019.07.14)