UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamietam tego Japończyka w eurosporcie mówił że za rok grania dostał 2 czekolady. Jedna wiózł do Jokohamy dla mamy. Mirek mistrz wałków za pieniądze z miasta. Conkordia to potęga jeśli chodzi o rozliczeniu się z zawodnikami.

Czekoladowy-palec-Mirka-Pelca

Anuluj