UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Was bezdomnych nikt w płaceniu nie przebije. Chyba że Wonka Wonka król czekolady. Na mieście mówili że tego słonia co macie za płotem zniszczyli kibice OE a on z głodu zdech bo czekolady nie chciał już żreć.

Pies