UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo, może coś jeszcze będzie z tego :) choć z drugiej strony jedna wygrana (w sparingu) mistrzostwa ligi nie daje. Gratuluję i oby tak w lidze.
Pijak z prostej
Brawo, może coś jeszcze będzie z tego :) choć z drugiej strony jedna wygrana (w sparingu) mistrzostwa ligi nie daje. Gratuluję i oby tak w lidze.
Pijak z prostej