UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo, może coś jeszcze będzie z tego :) choć z drugiej strony jedna wygrana (w sparingu) mistrzostwa ligi nie daje. Gratuluję i oby tak w lidze.

Pijak z prostej

Anuluj