A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oj bedzie sie działo jak Olimpia ogłosi ceny biletów i karnetów. Niektórzy juz przebieraja giczałami z zachwytu że beda mogli poopluwac prezesa i zarząd. Nie ważne że w Rzeszowie, Łodzi, czy innych Polkowiacach beda bilety po 20 zł. Ale żeby u nas w Elblągu na mecze Olimpii były po 12 zł. Toż to woła o pomste do nieba. Oj beda ujadali i podpuszczali ci z Krakusa i olsztyna
30 lat temu Olimpia zdobyła vice mistrzostwo Polski juniorów a w klubie cisza a w Malborku pamiętają...