UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pamietam tego Japończyka w eurosporcie mówił że za rok grania dostał 2 czekolady. Jedna wiózł do Jokohamy dla mamy. Mirek mistrz wałków za pieniądze z miasta. Conkordia to potęga jeśli chodzi o rozliczeniu się z zawodnikami.
Czekoladowy-palec-Mirka-Pelca