UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Autobus jechał ulicą Piłsudskiego. Osobowa skoda ul. Dąbka w kierunku Zawada. Autobus walnął aż przepchnął Skodę poza drugie pasy w kierunku ul. Robotniczej, czyli walnął z impetem mali nie przekoziołkowała. Czyli jechał z dużą prędkością. Niestety nie wiem jakie były światła w tym momencie. Ale jest monitoring. Tylko po co ten monitoring skoro po przejrzeniu napisano "prawdopodobnie". Co znaczy prawdopodobnie? Kamera,( lub kamery )zarejestrowała "tak"i nie nic "prawdopodobnie". To tak jakby powiedzieć może było tak, a może było tak. Zobaczymy co będzie korzystniejsze i dla kogo. A jeśli w autobusie kto ucierpiał, niech to zgłosić policji, dyrekcji autobusa, przebada się. Znam przypadek gdzie uczestnik zdarzenia otrzymał rete dożywotnio. Współczuję obu Paniom. Jest to nie miłe dla obu.
Małpa