43
09.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
sie wyklepie:)
zeczoznawca (2019.07.09)

info

7  
  0
W tekście jest kolizja, w tytule wypadek- buły osoby poszkodowane?
(2019.07.09)

info

7  
  0
Jeżdżą d.. a ty stój i czekaj
Balonik3 (2019.07.09)

info

4  
  0
Ty Gość jak jesteś taki mądry i wiesz co komu się należy to wstąp do policji będziesz pisał mandaty z najwyższej półki A nie gamoniu siedzisz przed tym komputerem i komentujesz głupio mądry
Karol M (2019.07.09)
Powinien jeszcze posprzątać cała drogę w ten deszcz a nie strażacy od wszystkiego.
Wkwk (2019.07.09)

info

17  
  0
Ojojoj a co to smarkun nawyrabiał. Niezła fura ale kierowca guła. Teraz z buta do chaty.
Phihihi (2019.07.09)

info

12  
  0
@karol M- ot i popis kultury z górnej półki. Nie znasz mnie, a nazywasz gamoniem, tylko dlatego, że prawdopodobnie należysz do tej grupy kierowców, którzy uważają się za nieśmiertelnych, a inni użytkownicy dróg ich nie interesują.
(2019.07.09)

info

9  
  0
Dobrze że na DK22 na "zakrętach" inny bombowiec nikogo nie strącił. Tam dopiero by były korki.
(2019.07.09)

info

5  
  0
21 lat i jeździ Q5 czy Q7? pewnie tatko wpie. .. .spuści
gnójzakierą (2019.07.09)
100 zł mandat a straty jakie wyniosły przez ten korek? Tutaj trudno oszacować ale z pewnością były spore. Jeśli mameja wyszedł bez szwanku (nie był ranny i nie potrzebował pomocy medycznej) to po jaką cholere było wstrzymac ruch?
Romano (2019.07.09)

info

14  
  0