UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@karol M- ot i popis kultury z górnej półki. Nie znasz mnie, a nazywasz gamoniem, tylko dlatego, że prawdopodobnie należysz do tej grupy kierowców, którzy uważają się za nieśmiertelnych, a inni użytkownicy dróg ich nie interesują.


Anuluj