Wybrany wątek opinii

21 lat i jeździ Q5 czy Q7? pewnie tatko wpie. .. .spuści
gnójzakierą (2019.07.09)
Nie żadne Q5 czy Q7, a RS3!!! Jeszcze większe pieniążki tatusia na samochodzik sportowy dla syneczka????
Hłe hłe (2019.07.09)
@Hłe hłe - Żadne tam RS3 tylko S3
Zuum (2019.07.09)
Powrót do komentarzy