Wybrany wątek opinii
Z jakiego powodu taki niski mandat? Uważam, że początkujących kierowców jeżdżących brawurowo należy karać wysokimi mandatami, aby nauczyć ich pokory i ostudzić "ułańską fantazję". Przecież ten wypadek mógł się skończyć zupełnie inaczej. Na szczęście tak się nie stało, ale ilu kierowców przez nieodpowiedzialnego "rajdowca" straciło czas inerwy.
Do moderacji
Odpowiedz
41
4
Ty Gość jak jesteś taki mądry i wiesz co komu się należy to wstąp do policji będziesz pisał mandaty z najwyższej półki A nie gamoniu siedzisz przed tym komputerem i komentujesz głupio mądry
Do moderacji
Odpowiedz
3
19