A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie żadne Q5 czy Q7, a RS3!!! Jeszcze większe pieniążki tatusia na samochodzik sportowy dla syneczka????
400 KM, kierowca lat 21 i 350 tys. zł tatusia poszło w siną dał :)
@Hłe hłe - Żadne tam RS3 tylko S3
RS3!!!
Dokładnie, to nie jest Audi S3 tylko RS3!!! Szkoda zabawki.
Za kolizję jest mandat minimum 250 złotych do 500 zł
100zł ???? śmiech na sali 10 tyś gówniarzowi i zabrać prawko. .bałwan
Jak by to był Golf 3 to mandat = 500 zł. Ale wypasione Audi. .. .=100zł
@Audi RS3 - Na emblemacie na pokrywie bagażnika ewidentnie znaczek S3 a nie RS3.Co nie zmienia faktu, że i tak 310 KM w rękach .
@Anonimek1 - To samo pomyślałem :)
Z aquaplanningiem jeszcze nikt nie wygrał.