Kolizja na "siódemce". Kierowcy stali w korku aż do Elbląga
Kierowcy zmierzający w kierunku Warszawy stoją w "korku" (fot. Michał Skroboszewski)
Dziś (9 lipca) ok. godz. 13.20 na trasie S7, na wysokości miejscowości Nowiny, doszło do kolizji. Droga w kierunku Warszawy była zablokowana przez blisko godzinę, korek ciągnął się aż do Elbląga. Zobacz zdjęcia.