Kolizja na "siódemce". Kierowcy stali w korku aż do Elbląga

43
09.07.2019
Kolizja na siódemce. Kierowcy stali w korku aż do Elbląga
Kierowcy zmierzający w kierunku Warszawy stoją w "korku" (fot. Michał Skroboszewski)
Dziś (9 lipca) ok. godz. 13.20 na trasie S7, na wysokości miejscowości Nowiny, doszło do kolizji. Droga w kierunku Warszawy była zablokowana przez blisko godzinę, korek ciągnął się aż do Elbląga. Zobacz zdjęcia.
Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu policjantów, 21-letni mężczyzna kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przez co stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. Na miejsce zdarzenia wezwano policję, karetkę i straż pożarną. Ratownicy pogotowia przebadali 21-latka, na szczęście nic mu się nie stało. Został ukarany przez policjantów mandatem karnym w wysokości 100 zł.
   Przez blisko godzinę ruch na trasie S7 w kierunku Warszawy był całkowicie wstrzymany, przez co utworzył się korek aż do obwodnicy Elbląga. Elementy rozbitego auta były rozrzucone na obu pasach ekspresówki. Po uprzątnięciu przez strażaków jezdni podróżującym udostępniono jeden pas ruchu. Ostatecznie ruch wrócił do normy przed godz. 15.
   
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widać dzisiejsza akcja "kaskadowy pomiar prędkości" przynosi efekty. W całym kraju trąbią o tym a w Elblągu cisza jak po śmierci organisty. Deszczowa pogoda też dopisała.
(2019.07.09)

info

21  
  5
Ciekawe w jakich chipsach trafil prawko
(2019.07.09)

info

26  
  3
czy zapłaci za barierki ?
(2019.07.09)

info

39  
  1
Widać nowe auto naszpikowane systemami bezpieczeństwa niewiele daje jak głąb siedzi za kierownicą. ..
Anonimek1 (2019.07.09)
Trzeba bylo kierującego pouczyć...
Mmm (2019.07.09)

info

15  
  4
Król prostej nie ogarnął tematu. Szkoda Audi
O.O.O.O (2019.07.09)

info

35  
  0
Jak widać nawet napęd na 4 koła nie pomoże jak się przeholuje......
antykacap (2019.07.09)

info

23  
  1
bo w PL niestety nie ma komu myśleć
(2019.07.09)

info

7  
  2
Z jakiego powodu taki niski mandat? Uważam, że początkujących kierowców jeżdżących brawurowo należy karać wysokimi mandatami, aby nauczyć ich pokory i ostudzić "ułańską fantazję". Przecież ten wypadek mógł się skończyć zupełnie inaczej. Na szczęście tak się nie stało, ale ilu kierowców przez nieodpowiedzialnego "rajdowca" straciło czas inerwy.
(2019.07.09)
Tato zarysowalem troche auto bo mi barierka na droge wyskoczyla xd
Kkkkjjjkk (2019.07.09)

info

33  
  2