UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@karol M- ot i popis kultury z górnej półki. Nie znasz mnie, a nazywasz gamoniem, tylko dlatego, że prawdopodobnie należysz do tej grupy kierowców, którzy uważają się za nieśmiertelnych, a inni użytkownicy dróg ich nie interesują.