A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@wredny_typ - no, ale jak Wilki by były przy władzy to by była MUSZLA+ Potem już tylko po cichu ceny w sklepach w górę o 10%. Tak działacie PISy
wolę Kaczyńskiego - jak większość Polaków niż złodziei z PO którzy ukradli 350 mld zł - 200 mld z Vatu i 150 z ofe. Każdemu z nas ukradli 10 000 zł
@wredny_typ - Już niedługo będziesz go wolał, wkrótce wdroży plan PRZEGINKA+
@wredny_typ - "wolę Kaczyńskiego - jak większość Polaków" Ja natomiast wolę jak większość uczciwie pracujących, za polska wypłatę, aby ceny w sklepach były dla ludzi, a nie z kosmosu (a teraz są już z kosmosu) - wredny typie!
Wyłaczcie tą politykę z Waszego życia, idi0ci. Ten teatrzyk kukiełek od paru dekad okrada los Waszych dzieci i wnuków. .. .a wy siedzicie wgapieni w media masowego rażenia i dajecie się dzielić i robić w balona.
Czemu moje posty są moderowane?