Piosenka jest dobra na wszystko

26
07.07.2019
Piosenka jest dobra na wszystko
W Bażantarni śpiewali aktorzy z elbląskiego teatru (fot. Anna Dembińska)
Utworem z repertuaru z repertuaru Kabaretu Starszych Panów rozpoczął się XXII Letni Salon Muzyczny w Bażantarni. „Na początek” wystąpili aktorzy Teatru im. A. Sewruka w Elblągu z repertuarem „poważnym i niepoważnym” pochodzącym ze spektakli elbląskiego teatru. Zobacz zdjęcia.
- Nasz teatr wystawiał spektakle poświęcone poszczególnym osobom np. Agnieszce Osieckiej, Markowi Grechucie, Kabaretowi Starszych Panów. I to m.in. z tych spektakli pochodzą piosenki z dzisiejszego koncertu – mówił Mirosław Siedler, dyrektor elbląskiego teatru przed koncertem inaugurującym XXII Letni Salon Muzyczny w Bażantarni.
   Słuchacze przekonali się, że „piosenka jest dobra na wszystko”, jak się odchudzać, co zrobić, gdy się utknie na lotnisku. Repertuar był rozmaity – nie zabrakło Kaliny Jędrusik, Marka Grechuty, Bułata Okudżawy i innych artystów, których piosenki weszły na stałe do historii kultury. Dziś śpiewali je aktorzy elbląskiego teatru: Marta Masłowska, Beata Przewłocka i Marcin Tomasik. To jednak nie koniec letnich spotkań z elbląską piosenką aktorską. W sierpniu w Bażantarni odbędzie się swoista druga część dzisiejszego koncertu – z innymi aktorami elbląskiego teatru.
   
SM

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ooo widzę, że Ktoś chyba też zgłosił wniosek w ogólnomiejskim do BO na 2020,myślę, że tym razem. .. .wygra głodowanie.
pampi-ZAWADA (2019.07.07)

info

7  
  1
Sorry literówka. .głosowanie.
pampi-ZAWADA (2019.07.07)

info

3  
  1
artysci wezcie sie do roboty pomalujcie sami muszle :) bedzie szybciej, to tylko kilka desek, nie ma rzeczy niemożliwych tym bardziej dla was
(2019.07.07)
po co tępakom muszla koncertowa, pincet plus ją zastąpiła
MiniMini (2019.07.07)
po co mnie muszla? mam ławeczkię i flaszeczkię od bezzębnego kurdupla z Żoliborza.
beneficjentpincet+ (2019.07.07)

info

3  
  0
@MiniMini - to nie jest kwestia po co tylko jej nie maja bo u nas jak biedak czegos oczekuje to jest potwarz a tymbardziej gdy liczy na ubrudzenie sobie rak rasie panow
(2019.07.08)
A kiedy kolejny spęd KOD-u? Wcisła poprzednim razem rozdawał kiełbasę wyborczą.
(2019.07.08)

info

4  
  4
@MiniMini - I po co plujesz jadem? Nie możesz, albo nie chcesz z wygody mieć dzieci to nie zazdrościć innym. Nie dla LGBT. Chłopak i dziewczyna to normalna rodzina.
(2019.07.08)
i tak ją czeka drut kolczasty jak wszystko w tym mieście zaraz ogrodzą drutem bo grozi zawaleniem to reguła w tej wiosce
(2019.07.08)

info

4  
  2
@MiniMini - do mini mini tobie wystarczy muszla klozetowa możesz wsadzic tam swój durny łeb i słuchać jak szumi woda przy spukiwaniu
(2019.07.08)