UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wredny_typ - no, ale jak Wilki by były przy władzy to by była MUSZLA+ Potem już tylko po cichu ceny w sklepach w górę o 10%. Tak działacie PISy


Anuluj