UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@wredny_typ - "wolę Kaczyńskiego - jak większość Polaków" Ja natomiast wolę jak większość uczciwie pracujących, za polska wypłatę, aby ceny w sklepach były dla ludzi, a nie z kosmosu (a teraz są już z kosmosu) - wredny typie!