UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@wredny_typ - "wolę Kaczyńskiego - jak większość Polaków" Ja natomiast wolę jak większość uczciwie pracujących, za polska wypłatę, aby ceny w sklepach były dla ludzi, a nie z kosmosu (a teraz są już z kosmosu) - wredny typie!