UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wolę Kaczyńskiego - jak większość Polaków niż złodziei z PO którzy ukradli 350 mld zł - 200 mld z Vatu i 150 z ofe. Każdemu z nas ukradli 10 000 zł

wredny_typ

Anuluj