A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
do mini mini chciała byś i ty 500 plus tylko składaki frankiensztajna nie rodzą dzieci i całe szczęście wystarczy jedne plugastwo
Widzę na widowni samą młodzież 70 plus.Kiedy będzie coś dla dzieci 40 plus
Pusty śmiech ze sfrustrowanych elblongów, co wszystko komentują z właściwym sobie brakiem inteligencji i polotu.
Huczą Pisowskie tryumfy i fanfary, "hura kolejne wybory za 500+" wygramy. Powtarzam - Nosił wilk razy kilka. .. .Jak tam obiecany boom demograficzny PISowcy, czyżby nieodpowiedzialny naród bierze 500+ a boomu nie robi?
Czy tylko ja odruchowo na transparencie za pierwszym razem przeczytałem "muszli klozetowej" ? :))
"Chłopak i dziewczyna to normalna rodzina" No nie bardzo, ksiądz paluszkiem zagrozi! Mąż i żona to rodzina, koleżko. Chłopak i dziewczyna to w stodole, po cichu.
@Kkkkk1 - ja też
Szkoda ze nie bylo wczesniej info na portel ze cos takiego sie odbedzie. A jak byl to pewnie gdzies gleboko ukryty bo ja zagladam tu czesto i jakos nie zauwazylem bo z przyjemnoscia bym posluchal takich utworow
@emblonzanin - Było w głównej kolumnie https://www.portel.pl/kultura/wieczor-piosenek-powaznych-i-niepowaznych/112667 i dziale imprez https://www.portel.pl/imprezy. Zapisz się na newslettera imprezowego https://www.portel.pl/newsletter, to ci w przyszłości nic nie umknie.
Zbieranie pieniędzy na remont muszli koncertowej ????? Jak nisko upadł Elbląg i jego władze!!!!!