UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Huczą Pisowskie tryumfy i fanfary, "hura kolejne wybory za 500+" wygramy. Powtarzam - Nosił wilk razy kilka. .. .Jak tam obiecany boom demograficzny PISowcy, czyżby nieodpowiedzialny naród bierze 500+ a boomu nie robi?