UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Huczą Pisowskie tryumfy i fanfary, "hura kolejne wybory za 500+" wygramy. Powtarzam - Nosił wilk razy kilka. .. .Jak tam obiecany boom demograficzny PISowcy, czyżby nieodpowiedzialny naród bierze 500+ a boomu nie robi?


Anuluj