UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Chłopak i dziewczyna to normalna rodzina" No nie bardzo, ksiądz paluszkiem zagrozi! Mąż i żona to rodzina, koleżko. Chłopak i dziewczyna to w stodole, po cichu.
"Chłopak i dziewczyna to normalna rodzina" No nie bardzo, ksiądz paluszkiem zagrozi! Mąż i żona to rodzina, koleżko. Chłopak i dziewczyna to w stodole, po cichu.