UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Huczą Pisowskie tryumfy i fanfary, "hura kolejne wybory za 500+" wygramy. Powtarzam - Nosił wilk razy kilka. .. .Jak tam obiecany boom demograficzny PISowcy, czyżby nieodpowiedzialny naród bierze 500+ a boomu nie robi?