UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda ze nie bylo wczesniej info na portel ze cos takiego sie odbedzie. A jak byl to pewnie gdzies gleboko ukryty bo ja zagladam tu czesto i jakos nie zauwazylem bo z przyjemnoscia bym posluchal takich utworow
emblonzanin