UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda ze nie bylo wczesniej info na portel ze cos takiego sie odbedzie. A jak byl to pewnie gdzies gleboko ukryty bo ja zagladam tu czesto i jakos nie zauwazylem bo z przyjemnoscia bym posluchal takich utworow

emblonzanin

Anuluj