UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To może jaśnie łaskawie nam panujący prezes poinformuję grono kibiców OE o takich planach jak np pożegnanie Antona.Ja rozumiem że niemal wszystko w tym klubie musi być tajne lub poufne.Wszystko poza apelami do kibiców o kupowanie biletów oraz transmisji PPV To jedyny powód dla którego przeor zabiera głos publicznie .Skoro pieniądze są tak ważne dla prałata to sugeruje ustanowić nowa świecka tradycje. Kodowanie oficjalnej strony klubu-kazde wejście na stronę 5zl. Można też uruchomić usługę płatnych sms-ow dla kibiców. Za 10zl ksiądz poda nazwiska testowanych graczy lub skład na mecz a za 20zl listę kontuzjowanych.letnich sparing partnerów oraz ciekawostki z klubu a za 50zl obie usługi plus 10%znizki na chrzest i komunie. Czy Olimpia Eg musi się stać ogólnopolskim posmiewiskiem aby to się zmienilo?

Orzis_Orzo

Anuluj