UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Orzis_Orzo - Ciekaw jestem na ile prezes wycenia okazanie statutu klubu, bo cięgle go jakoś nie widzę. Wszystko tajne. .. karamba. ..
@Orzis_Orzo - Ciekaw jestem na ile prezes wycenia okazanie statutu klubu, bo cięgle go jakoś nie widzę. Wszystko tajne. .. karamba. ..