UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Orzis_Orzo - Ciekaw jestem na ile prezes wycenia okazanie statutu klubu, bo cięgle go jakoś nie widzę. Wszystko tajne. .. karamba. ..


Anuluj