UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Orzo się zdecyduj płaczesz że transferów nie ma i krzyczysz że transmisja płatna. 12 zł żydzisz na OE. Ja jestem za granica i to mój jedyny kontakt z OE. Daj spokój z tymi farmazonami.
Ministrant
Orzo się zdecyduj płaczesz że transferów nie ma i krzyczysz że transmisja płatna. 12 zł żydzisz na OE. Ja jestem za granica i to mój jedyny kontakt z OE. Daj spokój z tymi farmazonami.
Ministrant